česky slovensky по-русски deutch english

Drevené fasády z masívneho dreva - fasádne drevo, fasádne obklady

Fasádní systémy z masivního dřeva, fasádní profily a dřevo na fasády s barevnou úpravou povrchu.

Drevené fasády,  fasádne obklady

Spoločnosť Au-mex je dodávateľom drevených terás, drevených fasád, podkladových hranolov pod terasy, tropického reziva i drevených podláh.

Drevo na tieto produkty pochádza od dlhoročných partnerov z Ameriky, Indonézie alebo Ruska. Au-mex má v portfóliu drevené výrobky z tropických drevín i klasických drevín typu smrek a borovica. Vďaka priamej ceste od výrobcov a dlhoročným vzťahom môžeme ponúknuť najnižšiu cenu pre drevené fasády. Zároveň vám môžeme garantovať spoľahlivé dodanie a vysokú kvalitu produktu.

 

Veľkoobchod drevených fasád

Dřevěné fasádySpoločnosť Au-mex má dlhoročné skúsenosti v drevárskom odbore, preto sme sa postupne stali jednotkou na trhu s drevenými výrobkami. Tieto produkty pochádzajú z ťažby kontrolovanej štátom, obnoviteľných zdrojov, pričom ťažba je čo najšetrnejšia k prírode.

Tím Au-mexu sleduje on-line každý náklad od ťažby, naloženia až po dodanie produktu zákazníkovi. Na predajniach pôsobia profesionáli, ktorí majú znalosti o jednotlivých drevených produktoch a sú schopní splniť zákazníkom aj špecifické požiadavky. Preto si môžete vybrať drevené fasády na mieru s osobitnými technickými parametrami. Vďaka úzkym vzťahom s dodávateľmi a priamymi dopravnými cestami máte vy ako zákazníci výhodu najnižšej ceny nielen na drevené fasády.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.