česky slovensky по-русски deutch english

Western Red Cedar

Western Red CedarWRC - západný červený céder je unikátny druh dreviny, ktorá je veľmi žiadaná po celom svete pre svoju výnimočnú krásu farieb, fládrovanie a textúry. WRC je vyhlásený svojou odolnosťou. Je to jedna z najodolnejších severoamerických drevín, ktorá sa používa na vnútorné aj vonkajšie aplikácie. Odlišuje sa rozmermi triedením podľa konečného použitia.

Terasy: Vyrábajú sa v rozmeroch 40x140mm a 28x140mm. Ponúkame ich v dvoch triedeniach: A&BETTER CLEAR a Architect Knotty (sukovité). Terasy WRC sú veľmi populárne, pretože dodávajú prírodnú krásu domovu a záhrade.

Prospekt na stiahnutie

Terasový profil:

Terasový profil

WRC triedenie:

ARCHITECT KNOTTY (sukovité)

Rustikálny profil kanadského cédru v tom najlepšom slova zmysle – kvalitne vyrobené terasy ihneď pripravené na použitie. Zdravé a zarastené suky sú limitované svojou veľkosťou a kvalitou, tak aby výsledný vzhľad splnil najvyššie nároky zákazníka. Celistvý hladký povrch po celej ploche z neho robí ideálnu terasu. Ide o najlepšiu voľbu prírodnej krásy a trvalého šarmu so žiadanou sukovitosťou. Dodáva sa v umelo vysušenom stave.

Western Red Cedar

A&BETTER CLEAR triedenie

Maximálna trvanlivosť spolu s vyváženým vzhľadom dokáže uspokojiť potrebu i tých najnáročnejších klientov. Všetky aspekty výroby a kontroly kvality sú robené na najvyššej úrovni drevárskeho priemyslu. Architektonicky čisté triedenie určené pre klientov, ktorí sa uspokoja len s tým najlepším. Tento exkluzívny produkt je obvykle vyrobený na základe individuálnej objednávky. Dodávame v umelo vysušenom stave.

Western Red Cedar

Clears and Near Clears triedenie:

Určený na špeciálne aplikácie vrátane výroby okenných rámov, dverí, na výrobu krycích dýh. K dispozícii v hrúbkach 25.4 až 152.4mm, priečne a pozdĺžne rezaný, v triedení C a Better Clear.

Fasády a palubkyFasády a palubovky: Fasády sa používajú na obloženie v exteriéri, zatiaľ čo palubovky sú určené na vnútornú aplikáciu. Populárne nominálne rozmery fasád a paluboviek sú: 1x4, 1x6 a 1x8 palcov (skutočná veľkosť sa odlišuje podľa jednotlivých produktov), vysušené/ nevysušené, v rôznych stupňoch triedenia. Poskytujú široký výber pre všetky vnútorné a vonkajšie architektonické požiadavky. Sú vybavené perom a drážkou (T & G) a majú skosenie pozdĺžnych hrán.

 

Štandardný profil a špecifikácia:

17x140MM, umelo sušené 10-12% MC, A&BETTER Max. 10-15% B Clear Grade

A&BETTER Max. 10-15% B Clear Grade

Western Red Cedar

Kvalitný produkt, ktorý kombinuje stabilitu a trvanlivosť západného červeného cédru a sofistikovaný clear vzhľad určite poteší najnáročnejší vkus zákazníka. Jemne opracované plochy neodvádzajú pozornosť od jeho prírodnej krásy. Toto triedenie pre obloženie stien a stropov je prirodzené nie len pre privátne bývanie ale aj pre ostatné komerčné aplikácie, všade tam, kde je požadovaná kvalita. K dispozícii je umelo vysušený.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.