česky slovensky по-русски deutch english

Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy

EKOWOOD

Ekowood prezentuje ohromujúci rozsah drevených podláh vytvorených samotnou prírodou a perfektne zdokonalených špičkovými technológiami.

Drevené podlahy, laminátové plávajúce podlahy, podlahové krytiny, plávajúca podlaha cena, cenníkEkowEkowoodood je jednou z najviac uznávaných medzinárodných značiek vo svete, ktorá reprezentuje výrobu z tvrdého dreva a drevené plávajúce podlahy. „Takúto povesť si možno vybudovať len v prípade, že kvalita vyrábaných drevených podláh je trvalo veľmi vysoká.“ Ekowood vyrába laminátové plávajúce podlahy, ktoré si udržia svoju krásu. „Prechod na viacvrstvové drevené podlahy je celosvetovým fenoménom.“ Značka Ekowood je uznávaná pre štýlové podlahové krytiny, všestranne, vhodné do všetkých klimatických podmienok, veľmi ľahko sa udržiavajú a sú dodávané s 25-ročnou zárukou.

Svetová trieda v každom ohľade – Ekowood je jednoducho výrobca s technickými znalosťami, hlbokým porozumením k pestrým vlastnostiam dreva. Vaša drevená plávajúca podlaha od Ekowood bude reprezentovať stabilnú, funkčnú a esteticky žiadanú podlahu.

Ako globálny leader na trhu sa značka Ekowood stala vo svete symbolom kvality. Ekowood drevené plávajúce podlahy sú vyrábané podľa štandardu kvality ISO 9001:2000.

Vo svete, kde si každý deň stále viac uvedomujeme tlaky na životné prostredie a na samotnú existenciu našej planéty, hľadáme stále viac zodpovedné vlády a výrobcov poskytujúcich záruky zaisťujúce lepšie životné prostredie i budúcim generáciám. Ako člen Malaysian Timber Council, The National Wood Flooring Association of America a s akreditáciou Forest Stewardship Council ide Ekowood v tomto smere príkladom. Budúcnosť životného prostredia je koniec koncov závislá na legitimite a udržateľnosti zdrojov dreva.

Ekowood

VÝHODY EKOWOOD

Technická inovácia

Ekowood pokryl všetky aspekty drevených podláh a vo vývoji svojich produktov predviedol dramatické zlepšenie. V dôsledku stability je teraz až o 70% lepší oproti podlahám z masívneho dreva. Na rozdiel od ostatných výrobcov Ekowood vyniká väčšou presnosťou a precíznosťou obrábania. Drevené podlahy sú vyrábané z najlepších dostupných surovín, lepidlá a laky pochádzajú z celého sveta od renomovaných výrobcov.

Štandardné výrobky Ekowood dosahujú vynikajúce prevedenie v bezprašnom prostredí na moderných hi-tech výrobných zariadeniach za stálej kontroly kvality. Hladký a odolný povrch podlahy Ekowood je odolný proti roztočom, prachu, plesniam a zaisťuje tak lepšie životné prostredie hlavne pre alergikov.

Trvalá udržateľnosť

Ťažba dreva pre podlahy Ekowood je vykonávaná s ohľadom na dostupnosť lesného porastu pre budúce generácie.

Cena vs. Kvalita

Cena plávajúcej podlahy Ekowood je bezkonkurenčná a predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality v porovnaní s ostatnými podlahovými krytinami. Zároveň bolo dokázané, že podlahy Ekowood zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti. Cenník vo veľkoobchode nájdete po výbere príslušného dreva.

Trvanlivosť

Podlahy Ekowood sú veľmi odolné a vyžadujú len minimálnu údržbu. S určitou úrovňou starostlivosti zároveň možno očakávať, že drevená podlaha Ekowood vydrží i ďalším generáciám.

Pokoj v duši

Ako leader na trhu spĺňa Ekowood náročné medzinárodné normy ISO 9001:2000. Vďaka osvedčenému výrobnému procesu v kombinácii s použitím najlepších dostupných surovín a lepidiel sú vyrábané podlahy Ekowood tak vynikajúce, že je možné u nich garantovať až 25-ročnú záruku.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.