česky slovensky по-русски deutch english

Terasy - široký sortiment drevených terás, exteriérové drevené podlahy.

Drevené terasy, terasové drevo, dosky, terasová podlaha

Spoločnosť Au-mex dodáva drevené terasy, podlahy na terasy, tropické rezivo, exteriérové ​​podlahy a terasové drevo z vlastnej produkcie i od spoľahlivých výrobcov. Naši dodávatelia sú z Južnej Ameriky, Indonézie, Ruska, Kanady aj z Číny.

Drevené terasy, podlahy na terasy, záhradné terasy, exteriérové ​​podlahy

Veľkoobchod: terasy z dreva, drevené podlahy,  podlahy na terasy

Spoločnosť Au-Mex vám poskytuje plnú podporu vo všetkých vašich potrebách nákupu produktov z mnohých tropických tvrdých drevín, dubu, sibírskeho alebo českého smrekovca a borovice, západného červeného cédru alebo douglasie. V ponuke nájdete aj teak drevo.

Drevené terasy, podlahy na terasy, záhradné terasy, exteriérové ​​podlahy

Dodávky pre drevené terasy zaisťujeme z vlastných skladových zásob alebo dodávkami od viac ako sto výrobcov z Brazílie, Peru, Bolívie, Malajzie, Indonézie, Číny, Ruska a Kanady.

Garantujeme vám najnižšie ceny, ktoré môžeme ponúknuť vďaka najnižším sadzbám dopravného tovaru. Všetky náklady monitorujeme prostredníctvom on-line systému, vďaka čomu je zaistené spoľahlivé doručenie nákladu a dodanie vašej objednávky.

Naše drevo pochádza z kontrolovanej ťažby a z obnoviteľných zdrojov, navyše vyberáme len tie najkvalitnejšie dreviny. Spoločnosť Au-Mex má tiež vytvorené nákupné kanály po celej Brazílii, Malajzii, Číne a Indonézii, kde sú naše pobočky strategicky umiestnené priamo pri zdroji dreva využívaného na záhradné terasy alebo terasové podlahy.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.