česky slovensky по-русски deutch english

Technické informácie a údržba

Detail systému spojenia jednotlivých terasových modulov

Deck Clic patentovaný, vode odolný polypropylénový (PP) rošt je špeciálne konštruovaný pre vonkajšie použitie, odolávajúci extrémnym poveternostným vplyvom. Tolerancia teploty pre použitie Deck Clic terás je medzi 10 °C až do 50 °C, týka sa hlavne PP roštu z dôvodu zaistenia jeho normálnej funkčnosti v tomto rozmedzí. Rošt je konštruovaný tak, aby efektívne zaistil rýchle odtekanie vody z povrchu dreva. Tento efektívny systém predlžuje životnosť terasy a príťažlivý vzhľad Deck Clic podláh. Podrobné technické podmienky na vyžiadanie.

 

PP rošt

 

Spôsob montáže – základné informácie, podrobnejší popis montáže dostanete pri nákupe

Způsob montáže Deck Clic - krok 1 Krok 1
Zmerajte dĺžku a šírku podlahovej plochy. Vložte rozmery do kalkulátoru Deck Clic Modulator, ktorý sa nachádza na webových stránkach www.au-mex.cz. Tak získate približný počet kusov potrebných na pokladanie.
Způsob montáže Deck Clic - krok 2 Krok 2
Inštaláciu Deck Clic terás začnite z vonkajšieho rohu. Položte prvú dlaždicu a pripojte ďalšiu jednoducho spojením do zámku susedného modulu.
Způsob montáže Deck Clic - krok 3 Krok 3
Pokračujte v montáži podľa Kroku 2 do tej doby, kým bude nainštalovaná celá plocha.
Způsob montáže Deck Clic - krok 4 Krok 4
Povrch dlaždíc je pripravený pre ošetrenie náterom. Podlaha musí byť ošetrená olejom vhodným na využitie v exteriéri. Náter sa aplikuje ihneď po montáži, ak nie, drevo môže oxidovať a tým šednúť alebo tmavnúť. Odporúčame nátery OSMO COLOR ( pre ďalšie informácie kontaktujte svojho najbližšieho predajcu).
Způsob montáže Deck Clic - krok 5 Krok 5
V prípade nepravidelných tvarov alebo rohov je možné prispôsobiť dlaždicu do požadovaného rozmeru alebo tvaru jednoducho použitím ručnej alebo priamočiarej píly. Najskôr však pred rezaním odstráňte skrutky. V reznej časti môžete preinštalovať časť roštu obsahujúci zámok na plynulé nastavenie ďalšej dlaždice, alebo na uchytenie k podkladu.

 

Balenie a logistické informácie

Balenie Paleta
ks v balení
(jednotlivo
)
m2 alebo
bm / balenie
balenie
v palete
m2 alebo
bm / paleta
4545 10 2 025 12 24,30

Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.