česky slovensky по-русски deutch english

Ako sa k nám dostanete pomocou MHD alebo automobilu

Ako sa k nám dostanete pomocou MHD?

Zo stanice metra žltá trasa B Palmovka, alebo Hloubětín električka č. 3 a 8 do stanice Podkovářská.

V smere od Palmovky (z centra) choďte v smere jazdy cca 100m k areálu Au-mex.

V smere od Hloubětína (do centra) prejdite ulicu a choďte späť cca 100m k areálu Au-mex. Budova je označená zo všetkých príjazdových strán.

Ako sa k nám dostanete automobilom?

Pozn. Ideálna možnosť parkovať priamo v areáli na parkovisku Au-mex, vjazd na parkovisko druhou bránou (vždy otvorená)

Od Mladej Boleslavi

Z diaľnice zídete na Černý Most a pokračujte stále rovno smer Hloubětín(Centrum) až na veľkú svetelnú križovatku „Kbelská“, ktorá križuje mestský okruh. Tu stále rovno směr centrum a po cca 1,5km (protiľahlo pod pumpou OMV) budete mať areál firmy Au-mex po ľavej strane.

Od Hradca Králové

Z Hradeckej diaľnice odbočíte na centrum a cez Černý most pokračujte smer Hloubětín(Centrum) až na veľkú svetelnú križovatku „Kbelská“, ktorá križuje mestský okruh. Tu stále rovno smer centrum a po cca 1,5km (protiľahlo pod pumpou OMV) budete mať areál firmy Au-mex po ľavej strane.

Od Brna

Pôjdete po diaľnici D1, v Prahe odbočíte na Jižní spojku, je dôležité sledovať smer Teplice. Pri EUROPARKU odbočte smer Teplice, dostanete sa na Průmyslovou ulicu a po nej pôjdete ďalej po mestskom okruhu až na veľkú svetelnú križovatku „Kbelská“, ktorá križuje mestský okruh. Tu stále rovno smer centrum a po cca 1,5km (protiľahlo pod pumpou OMV) budete mať areál firmy Au-mex po ľavej strane.

Od Plzne a Karlových Varov

Pôjdete cez Barandovský most a prejdete na Jižní spojku, je dôležité sledovať smer Teplice. Pri EUROPARKU odbočte smer Teplice, dostanete sa na Průmyslovou ulicu a po nej pôjdete ďalej po mestskom okruhu až na veľkú svetelnú križovatku „Kbelská“, ktorá križuje mestský okruh. Tu stále rovno smer centrum a po cca 1,5km (protiľahlo pod pumpou OMV) budete mať areál firmy Au-mex po ľavej strane.

Od Teplic

Z R10 odbočíte na mestský okruh smer Brno a okolo Letňan a Proseku zídete dole z kopca. Pod kopcom pôjdete na prvej križovatke rovno a na ďalšej svetelnej križovatke (Kbelská) sa dáte doprava a až na veľkú svetelnú križovatku „Kbelská“, ktorá križuje mestský okruh. Tu stále rovno smer centrum a po cca 1,5km (protiľahlo pod pumpou OMV) budete mať areál firmy Au-mex po ľavej strane.


HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.