česky slovensky по-русски deutch english

Masívne podlahy - drevené podlahy z masívu, parkety, podlahové krytiny

Drevené podlahy, masívne podlahové krytiny, interiérové masívne podlahy, parkety

Podlahové krytiny - drevené podlahy

Spoločnosť Au-mex má vo svojom portfóliu výrobkov širokú paletu drevených podláh, podlahových krytín, interiérových podláh, drevených masívnych podláh a masívnych parkiet z vlastnej produkcie i od spoľahlivých výrobcov. Títo partneri sú z celého sveta od Južnej Ameriky po Malajziu, Indonéziu, Čínu, Kanadu a Rusko.

Naše podlahové krytiny aj drevené podlahy sú z rôznych tropických tvrdých drevín, ale aj z českého smreku a borovice či z červeného cédra. Pri kúpe masívnych podláh vám zaručujeme najnižšie ceny na trhu, pretože máme produkty priamo od výrobcu a za najnižšiu možnú cenu prepravy. Pre všetky naše podlahové krytiny tiež zaručujeme garanciu kvality a tiež okrem podláh zabezpečujeme spoľahlivé dodávky masívnych parkiet a masívnych drevených parkiet.

 

Veľkoobchod: drevené masívne podlahy, parkety, podlahové krytiny

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s predajom produktov z rôznych typov dreva. Predávame výrobky z tropických tvrdých drevín, palubovky, masívne drevené parkety, drevené podlahy, podlahové krytiny a mnohé ďalšie.

Spoločnosť Au-mex spolupracuje s dodávateľmi z Brazílie, Malajzie, Číny a Indonézie, kde sa priamo ťaží drevo použité na podlahové krytiny a masívne podlahy. Zamestnanci spoločnosti Au-mex sú vyškolení tak, aby dokázali vyhovieť zákazníkom podľa ich požiadaviek a špecifikácií.

Personál tiež sleduje každý náklad s drevom prostredníctvom on-line systému. Týmto majú prehľad o každej dodávke a jej polohe. Vďaka tomu, že má spoločnosť Au-mex zmluvy s poprednými prepravnými spoločnosťami, celková cena pre zákazníka je najnižšia možná na trhu s drevenými produktmi.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.