česky slovensky по-русски deutch english

Masívne dubové podlahy

Masívne dubové podlahy s produktovým menom Old Chapel od firmy Au-Mex, ktorá sa špecializuje predovšetkým na postaršené dubové podlahy, patria k tomu najlepšiemu na trhu. Ako taká podlaha vzniká?

Od stromu až k masívnej podlahovej doske...

Zdravé drevo je živým organizmom. Divoká zver žije voľne v lese a je ochrancami prírody udržiavaná v určitom počte. Rovnako tak sa lesníci starajú o stromy v lese. Na stínanie sa vyberajú zdravé stromy a zároveň sa zaisťuje nové zalesňovanie pre budúce generácie.

Ako zalesňovanie, tak aj stínanie je typické pre určité ročné obdobie. Zoťaté stromy sú starostlivo pripravované na ich druhý život. Kvalita finálneho produktu je závislá na postupe spracovania. Zo stromu sa získa rezivo, ktoré sa starostlivo triedi podľa kvality, vybrané fošne sa následne vysušia a potom sa znovu pretriedia. Tak sa získava základný materiál pre jeho nový život s Old Chapelom. Hobľovaním a frézovaním spojov sa fošne premenia na podlahové dosky a odhalí sa fládrovanie a doteraz netušená prirodzená krása dreva.

Vpravovanie dekoračných voskov transparentných do podlahových dosiek so štruktúrovaným povrchom prebieha vmasírovaním týchto farebných pigmentov priamo do pórov dreva. Doba postaršených podláh kladie dôraz na skutočne starý a autentický vzhľad podlahy, pričom povrch je dokončený tvrdým voskovým olejom OSMO COLOR. Podlaha nevyžaduje žiadnu náročnú údržbu, povrch je ľahko renovovateľný pomocou výrobkov údržby OSMO COLOR.

 

Dubové podlahy – postaršené podlahy špičkovej kvality

Výrobky Old Chapel predstavujú jedny z najkvalitnejších rád masívnych podláh z paluboviek. Špecialitou sú potom predovšetkým postaršené dubové podlahy. Väčšina zo sérií dubových podláh Old Chapel disponuje starou patinou, ktorá dodá nádych histórie. Aj keď sú postaršené podlahy v súčasnosti veľmi obľúbené, úpravu povrchu masívnej podlahy si samozrejme môžete vybrať ľubovoľnú.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.