česky slovensky по-русски deutch english

Prírodná farba na drevo Osmo color

LEBO SKÚSENOSŤ PRINÁŠA MÚDROSŤ

Katalóg k stiahnutiu

Osmo ColorPRÍRODNÉ: ZDRAVÉ BÝVANIE

Čo je dobré pre človeka, je dobré aj pre drevo: olej zo slnečnice, ľanu, sóje a bodliaka tvorí základ Osmo color náterov na drevo. Prírodné vosky v náteroch sú zdravotne nezávadné, pigmenty sú vyčistené a odstraňuje sa znečistenie vrátane nebezpečných ťažkých kovov. Dearomatizovaný benzín zabezpečuje skvelú roztierateľnosť a zároveň nie je zdravotne závadný. Vďaka tomu nie je potrebné používať iné rozpúšťadlá, ktoré môžu byť zdrojom alergií.

VÝDATNE: NAOZAJ ŠETRIŤ

Osmo nátery sú naozaj výdatné vďaka vysokému podielu farebných pigmentov a oleja. Vďaka tomu skvele kryjú a k docieleniu požadovaného efektu stačia 1-2 nátery bez základného náteru. Vďaka tomu vystačia nátery Osmo na približne dvojnásobnú plochu, než bežné farby. Výrazná je tiež časová úspora. Zo skúseností sa dá ušetriť približne tretina času a to vďaka rýchlosti práce s nátermi.

RÝCHLO: BEZ OBRUSOVANIA

Zabudnite na časovo náročné obrusovanie. Osmo nátery na drevo možno kedykoľvek úplne ľahko renovovať. K tomu účelu nemusíte znovu natierať celú plochu. Pár ťahov štetcom na opravovanom mieste a máte hotovo. Presvedčte sa: raz Osmo, navždy Osmo.

Renovácia starých náterov nebola nikdy jednoduchšia. Kým bežné nátery je potrebné pred renováciou obrusovať, u Osmo náterov stačí pretrieť požadované miesta a nie je nutné obrúsiť a natierať znova celú plochu. Vďaka tomu ušetríte hromadu času i peňazí.

TRVALO KRÁSNE VĎAKA OLEJOM A VOSKOM

Drevo musí dýchať. Ako každá iná organická látka reaguje na okolie. V prípade dreva sa jedná o pohlcovanie a odovzdávanie vlhkosti. Táto schopnosť musí byť drevu umožnená aj pri ošetrovaní náterom. Preto sú nátery Osmo prispôsobené tejto potrebe.

Laky drevo zakryjú a to potom nemôže prirodzene pracovať. Výsledkom je praskanie, odlupovanie a potreba kompletnej renovácie. To sa s olejmi Osmo nestane. Prírodné oleje a vosky zaistia ochranu pri zachovaní vlastností dreva. Olej preniká do dreva a chráni ho zvnútra. Vosk potom na povrchu vytvorí elastický priedušný povrch a tým ho chráni zvonku. Drevo tak môže pracovať a zároveň je chránené.

DREVO A FARBA Z JEDNEJ RUKY

Kto iný by mal vyrábať nátery na drevo, ako tí, ktorí mu naozaj rozumejú. Pred viac ako 100 rokmi začala história firmy ako drevársky závod. Vedeli o dreve všetko, vedeli ho spracovať do všemožných výrobkov, ale vtedajšie laky na drevo trpeli na praskanie a odlupovanie ešte viac ako dnes. Preto sa oddelilo výskumné oddelenie, ktoré malo za cieľ vyvinúť ten najlepší náter na drevo. Nakoniec sa z neho vyvinul samostatný závod vyrábajúci Osmo nátery.

Osmo nátery na drevo – sami cítite ten rozdiel.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.