česky slovensky по-русски deutch english

Tvrdý voskový olej PURE

Ku zušľachtenie drevených podláh profesionálnym spracovateľom.

Tvrdý voskový olej 2K - na podlahy

Ku zušľachtenie drevených podláh profesionálnym spracovateľom.

Priemyselný dekoračné vosk

Na povrch schodisko a nábytku vo vnútorných priestoroch.

Farebný olej

Farebný základný náter bez obsahu rozpúšťadiel pre profesionálne pokladač podláh.
 

Priemyselná lazúra na drevo

Tento produkt umožňuje nanášanie striekaním.

Pre profesionálnych užívateľov ako sú nábytkári, stolári či podlahári má OSMO riešenie

Osmo - Nátery na dřevo pre profesionálov

K povrchovému opracovanie dreveného nábytku, dverí, schodov alebo paluboviek vo vnútorných priestoroch Vám odporučíme výrobok Priemyselný dekoračný vosk. Nanáša sa striekaním ak jeho použitie potrebuje HVLP pištoľ a airmix. Parametre nástreku zistíte v technickom liste výrobku. Výsledkom bude profesionálny náter s otvorenými pórmi umožňujúci drevu dýchať.

K úprave dreva vo vonkajších priestoroch vyberte z našej ponuky výrobky Priemyselná lazúra na drevo, Priemyselná sedliacka farba. Ich aplikácia sa vykonáva nástrekom HVLP pištoľou. Presné nanášanie množstvo sa riadi podľa povrchu dreva a podľa druhu dreva. Priemyselné farby Vám ponúka širokú škálu farebných odtieňov. Systém priemyselných náterov na drevo je opäť založený na báze prírodných rastlinných olejov, má otvorené póry a reguluje vlhkosť.

K povrchovej úprave podláh pre profesionálne spracovateľa ponúka OSMO výrobok Tvrdý voskový olej PureFarebné oleja, ktoré ponúka 9 odtieňov pre tónovanie podláh z masívneho dreva. Aplikácia sa vykonáva profi stierkou, tónovacie oleja musí byť v celej ploche egalizovány jedno alebo viackotúčovými strojom s bielym padom alebo kefami. Výsledkom je povrch dreva, ktorý si uchová svoj ​​sýty charakter a svoju elasticitu.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.