česky slovensky по-русски deutch english

Preglejky, palubovky - doskové materiály

Preglejky, palubovky - hlavné produkty

Preglejky, palubovky

Firma Au-Mex dlhodobo spolupracuje s poprednými výrobcami z Brazílie, Ruska a z Číny, ktorí sa špecializujú aj na preglejkypalubovky.

Výrobná kapacita našich dodávateľov presahuje 780.000m3 ročne, čo ju zaraďuje medzi najväčších výrobcov na svete so zameraním na export do Európy, severnej a strednej Ameriky, Ďaleký Východ a Ázie.

Hlavnými produktmi sú preglejky:

  • Borovica (Pinus elliottii a Pinus taeda), pôvod Brazília
  • Breza: exteriér/ interiér, fóliovaná, protikĺzavá, pôvod Rusko
  • Topoľ: fóliovaná, obalová, pôvod Čína

Použitím špeciálnych výrobných technológií, ako je napr. triedenie podľa hustoty dyhy a prísna kontrola znižujúca počty prírodných defektov v dreve u vonkajších dýh, umožňuje splniť náročné požiadavky pre záťažové konštrukčné materiály.

Preglejky, palubovky a ich príprava

Izolační desky, OSB desky, deskové materiály

Triedenie a vyspravovanie dýh vykonávajú špeciálne vyškolení pracovníci. Jednotlivé vrstvy sa vyspravujú masívnym drevom a syntetickým tmelom. To umožňuje zvýšiť triedenie dýh, ktoré tak poskytuje hladký povrch vhodný pre šalovanie, tak ako povrch bez defektov s finálnym povrchom a konečným vzhľadom. Nezáleží, ktoré triedenie objednáte, všetky preglejky sú lepené fenolickým lepidlom poskytujúcim 100% odolnosť proti vode a pare, ako je napr. v kuchyniach a kúpeľniach.

Na nasledujúcich stránkach získate detailné informácie ohľadom typu preglejok, triedenia, hrúbkach, lepidlách atď., ktoré Vás budú navádzať aké preglejky a palubovky budú pre Vaše použitie najvýhodnejšie. Nezáleží, aká je konečná aplikácia, či na dekoratívne alebo záťažové použitie, vždy máme pripravené vhodné preglejky pre Vaše účely.


Dopytový formulár
Typ produktu / množství
Typ produktu
Množstvo
Doprava tovaru
Doručenie:
Vaše kontaktné údaje
Firma
Meno: Priezvisko:
E-mail: Telefón:
Ulica: Mesto:
PSČ:
Poznámka k objednávke

Ak máte k objednávke nejaké pripomienky, napíšte ich tu.

LOGISTIC

Let's do business together!

Tel.:+420 283 933 452
GSM no.:+420 608 052 451
E-mail:info@au-mex.cz
Skype:petr.hanzal12
CONTACTS
HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.