česky slovensky по-русски deutch english

Rady a tipy

Drevo v interiéri

Drevo je ekologické a je jedným z najstarších materiálov. Náš článok môže pomáhať pri rozhodovaní, aké drevo použiť pre vaše návrhy interiérov. Drevený nábytok alebo architektonické prvky z dreva dodajú miestnosti nielen príjemný vzhľad, ale aj prevonia priestory.

Údržba terás a ďalších drevených exteriérov i interiérov

Aby drevo zostalo natrvalo pekné, malo by byť chránené pred nadmerným pohlcovaním vlhkosti, pred slnečným žiarením a mechanickým oderom. K tomu slúži nátery na drevo ako sú oleje, vosky, lazúry apod. Pri ich aplikácii odporúčame niekoľko nasledujúcich tipov.

Preprava ťažkých bremien a rozmerných predmetov

Ak ste sa rozhodli pre nákup akéhokoľvek ťažkého či rozmerného produktu, ako je napríklad masívny nábytok, terasové či podlahové dosky, OSB dosky, preglejky alebo konštrukčné hranoly a nezvolíte na prepravu Vami nakúpeného tovaru naše logistické služby, budete často stáť pred otázkou, ako bezpečne previezť tovar, ktorý ste nakúpili.

Moderná kuchyňa s použitím dreva

Čaká vás sťahovanie do nového bytu, ktorý bude treba zariadiť? Plánujete obmenu starej kuchyne? Hľadáte kvalitu? Odpoveď je jednoduchá, voľte drevo.

Výber kľučiek do interiérov v dreve

Kľučky sú neodmysliteľnou súčasťou dverí a spolu s nimKování na drevené dveřei tvoria ucelený dizajn interiéru. Ich výber by sa preto nemal podceňovať. V súčasnosti existuje celý rad typov kľučiek, ktoré sa hodia pre rozdielne druhy interiérov. Hoci sa môže zdať ich výber triviálnou záležitosťou, tak jednoduché to nie je.

HEADQUARTER IN PRAGUE
HEADQUARTER IN PRAGUE
SHOWROOM
SHOWROOM
WAREHOUSE
WAREHOUSE

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, tel.: +420 283 933 452, +420 283 933 472, fax: +420 283 933 406, info@au-mex.cz
Copyright © Au-Mex spol. s r.o., všechna práva vyhrazena

realizácia: BestSite s.r.o., redakčný systém CMS K2  |  Partneři serveru

Predávajúci si vyhradzuje právo v rámci svojej obchodnej politiky a aktuálneho nákupu od dodávateľa meniť ceny za tovar v priebehu celého kalendárneho roku. Stránky slúžia ako prezentácia a čiastočne aj eshop produktov a služieb spoločnosti AU-MEX sro. Ponúkame komplexný sortiment podláh (predovšetkým masívne podlahy a drevené či laminátové plávajúce podlahy), ďalej aj drevené terasy, fasády a masívny nábytok. Sortiment dopĺňajú produkty pre stavebníctvo - palubovky, preglejky, drevina teak apod.